Záznam z obsáhlého workshopu + bonusy ke stažení

Tajemství hormonální rovnováhy

100minutové video, ve kterém se dozvíš:

  • Jak v těle fungují hormony a jak ovlivňují Tvou hormonální (ne)rovnováhu – prozkoumáme estrogeny, progesteron, FSH, LH...
  • Proč se objevuje PMS a jak příznaky tohoto otravného syndromu zvládneš díky principům východní medicíny.
  • Jakou roli na (ne)rovnováhu hormonů má stres a spánek. Prozradím Ti techniky pro zmírnění stresu a lepší spánek, abys byla víc v pohodě.
  • Ukáži Ti, jak k dosažení hormonální rovnováhy pomáhají bylinné tinktury, ženská bylinná napářka nebo adaptogeny.
  • Vysvětlím Ti původ estrogenové dominance a všechno, co způsobuje a proč je tak důležité to vědět, bez ohledu na věk i pohlaví!

Co všechno za svou investici získáš?

Všechny e-booky jsou uzpůsobené k pohodlnému čtení na mobilu.

VIDEO: Záznam z workshopu o hormonech

Nauč se, jaká všechna témata souvisejí s hormonální rovnováhou. Čeká Tě 100 minut bez omáčky.

E-book (73 stránek): Čajové směsi na různé menstruační problémy

Namíchej si čajové směsi, které Ti pomůžou s různými menstruačními problémy, jako jsou bolestivé křeče, nepravidelný cyklus, nadměrné krvácení nebo nalévání prsou před menstruací.

E-book (13 stránek): Jak vyrábět bylinné tinktury pro podporu cyklu

Nauč se, jak vyrábět vlastní bylinné tinktury, které mohou podpořit tvůj menstruační cyklus a hormonální rovnováhu.

E-book (43 stránek): Směsi z aromaterapie pro různé projevy PMS

Nauč se používat éterické oleje pro zmírnění příznaků PMS, jako jsou plačtivost, zloba nebo bolestivost prsou před menstruací. Zjistíš, jaké oleje použít a jak je aplikovat.

E-book (16 stránek): Doplňky stravy i zdroje potravin pro podporu progesteronu a odbourávání estrogenů

Přečti si o různých doplňcích stravy a potravinách, které mohou podpořit hladinu progesteronu a pomoci přirozenému odbourávání estrogenů v těle. Najdeš zde také užitečné odkazy na e-shop s doplňky stravy.

E-book (25 stránek): Adaptogeny na podporu menstruačního cyklu

Nauč se o adaptogenech, přírodních látkách, které mohou podpořit Tvůj menstruační cyklus. Získáš informace o různých adaptogenních bylinách a jejich použití pro dosažení hormonální rovnováhy.

E-book (33 stránek): Xenoestrogeny a jejich nebezpečí pro zdraví a hormonální rovnováhu

Přečti si o xenoestrogenech = škodlivých látkách v prostředí, které mohou narušovat Tvou hormonální rovnováhu. Zjistíš, jak se jim vyhnout a chránit své zdraví.

E-book (40 stránek): Ženská bylinná napářka

Nauč se vše o ženské bylinné napářce a jejím blahodárném účinku na hormonální rovnováhu. Najdeš zde výčet mnoha bylin a jejich působení. Namícháš si svou vlastní směs, která Ti pomůže prožít menstruaci na pohodu.

Získej workshop se 7 e-booky a už vždycky budeš vědět, jak své tělo dostat zpět do rovnováhy.

Ohlasy žen na workshop:

Workshop, který jsem s Vámi absolvovala, byl naprosto unikátní. Ještě jsem se nesetkala v tomto oboru s přístupem, jaký máte Vy. TČM se věnuji přes dvacet let, ale u Vás jsem našla spoustu nových informací a hlavně souvislostí, o kterých jsem nevěděla. Máte dar předávat informace s vysokou odborností a přitom lehkostí a nadšením, jiskrou, která tomu všemu dává neuvěřitelný náboj. Naučila jsem se toho od Vás hodně, mám spoustu materiálů. Doporučuji všem, které zajímá zdraví, vitalita, prevence a jak si poradit v případě, že tohle začne chybět. Jak už jsem jednou řekla, Marie je jako guarana křížená se ženšenem. Velice osvěžující. Děkuju.
Simona Urbanová
Workshop byl skvělý, plný souvislostí podaných srozumitelnou formou. Když jsem si poslechla, jak nedostatek spánku a chronický stres ovlivňují produkci jednotlivých hormonů a na to navazuje kaskáda dalších reakci v těle, jako chronické záněty sliznic, inzulínová rezistence, metabolický syndrom, autoimunitní onemocnění, došlo mi, kde mám hledat odpovědi na moje chronické problémy, s nimiž si lékaři klasické medicíny neví rady. A co mohu zařadit do svého každodenního života, abych začala své problémy řešit a své tělo uzdravovat.
Lenka Skácelová
Workshop pro mě byl úžasně zajímavý, plný odborných, ale srozumitelných informací. Jsem vystudovaná porodní asistentka, ale takhle krásně mi hormonální pochody v těle ženy ještě nikdo nevysvětlil. Workshop doporučuji všem ženám bez výjimky. Je obsáhlý, přehledný, srozumitelný a plný informací a praktických rad, jak se mít jako žena ve svém ženském těle skvěle. Doporučuji. ❤️
Jitka Marková
Vždycky dáváš velmi hodnotné informace, ale i když to vím, tak mě to překvapilo, jaká to byla smršť! Skoro bych si troufla říct, že by to mohl být obsah pro jeden semestr, a Tobě se to podařilo vměstnat do jednoho do webináře! Byla to fakt nálož! Tolik informací, tolik provázaností a navíc to umíš tak hezky vysvětlit, že to člověk pochopí. Už jsem prošla Ročním průvodcem i Zdravým lůnem, ale stále se dozvídám nové a Ty vyšperkováváš a rozšiřuješ ty své programy.
Eva Sznapková
Workshop byl velice obsáhlý a přesto pochopitelný i poučný. Procházím s Maruškou celým rokem v obsálém kurzu o TČM a stále mě mile překvapuje svou neutuchající vášní pro věc. Vřele doporučuji všem ženám.
Renata Andělová
Překvapilo mě, jak podrobně, srozumitelně a přitom odborně lektorka hovoří o ženském cyklu. Oceňuji sečtělost a otevřenost při srovnávání východní a moderní medicíny.
Kamila Vasinová
Doporučila by som tento workshop všetkým, či už tým, ktoré nemajú žiadny problém, alebo majú. Veľa sa dozvedia. Mňa osobne zaujímala téma potravín na podporu progesterónu. Škoda, že sa to normálne nevyučuje ako kurz na stredných školách.
Mirka Potúčková
Objevit, že tělo funguje jinak? A ještě dostat návod, manuál, na malé krůčky ke změně? Uvidět souvislosti, které dávají smysl a ještě jsou i srozumitelně podané? Žádná zbytečná "omáčka".
Zdenka Pávková
Marie vybrala jen podstatné. Dozvěděla jsem se praktické a užitečné tipy pro zlepšení nejen ženského zdraví.
Iva Vrbová
Doporučuji všem menstrujícím ženám i matkám dcer.
Jana Macíková
Workshop mě velmi příjemně překvapil. Je pro mne velice přínosný, je velmi konkrétní, zdravě odborný, takže mohu pochopit dobře souvislosti. Odpovídá na mé otázky ohledně fungování hormonů, mých problémů s PMS, nabízí rovnou konkrétní techniky a pomoc.
Marcela Bužgová
Pro mě byl workshop hodnotný zejména díky té komplexnosti. Základní fungování cyklu a hormonů znám, ale to, že tam hrají například roli i ledviny a játra v souvislosti s cyklem, to byly pro mě nové hodnotné informace. Vše je stručně a jasně vysvětleno včetně konkrétních postupů.
Iveta Faltová
Workshop byl úžasný nabitý spoustu cenných informací. I když už jsem v přechodu, mou pozornost upoutala estrogenová dominance, a tak jsem poskládala své zdravotní problémy jako puzzle, krásně to do sebe zapadlo a mnohé objasnilo.
Marie Blazejovka

Jaká je investice?

Záznam s e-booky běžně stojí 1590.

Speciální nabídka jen pro Tebe = 40% sleva

Získej přístup k celému obsahu za pouhých 950 Kč.

Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 950 Kč.

Objev tajemství hormonální rovnováhy

Zjisti, proč je hormonální rovnováha pro každou ženu tak důležitá
a jak ji snadno docílit každý den. Za svou investici získáš:

- 100 minutové video Tajemství hormonální rovnováhy
- Bonusy: 7 ebooků s návody, postupy a recepty (jako PDF ke stažení)
- Přístup k obsahu v členské sekci na 1 rok

Kdo pro Tebe workshop připravil?

Jmenuji se Marie. Teď už s nadšením vyhlížím každou menstruaci. Dříve to ale tak nebylo. Měla jsem velké bolesti a o obrovských emočních výkyvech by mohla moje rodina dodnes vyprávět. 😅

Teď už si menstruaci užívám. Přestala jsem ji přežívat.

Mám dlouholeté zkušenosti v celostním přístupu ke zdraví. Jsem terapeutka Tradiční čínské medicíny, Makrobiotiky/stravování podle teorie 5 elementů, Reflexologie, Japonské a Thajské masáže. A mou vášní jsou bylinky i aromaterapie.

Všechny tyto přístupy kombinuji, protože mám na mnoha ženách ověřeno, že právě tak dosáhnete rychleji pevného zdraví a pohodové menstruace.