5+1 videoprůvodců TČM Tvým zdravím

Naučíš se v nich:

 • Jak posílit svou energii a zbavit se únavy jednou pro vždy.
 • Jak podpořit kardiovaskulární systém, rozproudit lymfu a zbavit se zadržování vody/celulitidy.
 • Jak posílit zažívání a zbavit se zácpy a těžkého břicha.
 • Jak podpořit imunitní systém a ulevit u suchého kašle.
 • Jak zlepšit svůj mikrobiom (střevní mikroflóru) a předcházet opakovaným zánětům močového měchýře.

Nauč se předejít sezónním potížím

Předám Ti jednoduše pochopitelný 5dílný návod
plný konkrétních doporučení z Tradiční čínské medicíny.
Pomůže Ti předejít klasickým sezónním potížím, jako jsou:

 • Jarní alergie
 • Letní otoky
 • Podzimní nachlazení
 • Zimní problémy s močovým měchýřem.
 • Babo-letní únava a trávicí potíže

Co říkají ženy na videa?

Základní kurz TČM Marie Helen je láska, jinak to neumím popsat! Práci MH sleduji dlouho, ovšem zpovzdálí; Základní kurz je pro mě prvním „opravdovým" produktem a zcela splnil má očekávání. Na práci MH miluji jasnost, stručnost, přehlednost a věcnost informací, a přesně to se mi v kurzu potvrdilo. Kurz je skvěle strukturovaný: jednotlivá témata jsou rozdělená na krátká videa a každá sekce je velmi dobře přehledná. Díky tomuto rozkouskování se mi informace i skvěle pamatují. Velmi jsem uvítala i úvodní přednášku o TČM. Moc si užívám i Mariin projev - je laskavý a často vtipný a plný nadhledu. Jsem fascinovaná spektrem informací, které Marie poskytuje, a s nadšením hltám každé slovo. Kurz srdečně doporučuji všem bádajícím ve světě širších souvislostí fungování lidského těla, duše, mysli. Marie, ze srdce děkuji a těším se na další objevování s vámi.
Zuzana D.
Osobně se o TČM zajímám delší dobu, ale přesto jsem zjistila mnoho nových věcí a opravdu jsem prožila i tzv. "aha" momenty, kdy jsem si hodně věcí pospojovala dohromady a hodně jsem si uvědomila. Přínosem je i to, že videa nejsou dlouhá, neobsahují zbytečnosti, které by uměle natahovaly délku videa. Každá minuta je opravdu nabitá přínosnými informacemi. Doporučuji všem 🙂
Lea Š.
Mám načteno mnoho knih, naposloucháno mnoho videí, ale je pro mě pracné udělat si zaměření na jeden orgán, jedno období, jeden element a stravu a cvičení. Tohle přesně za mě udělala Maruška. Díky tomu nejsem zahlcená informacemi, které bych musela pracně třídit, abych věděla, co zrovna teď je aktuální. Těším se, až takhle projdu celým rokem a všemi videi.
Miluše P.
Kurz bol pre mňa veeeeľmi veľmi obohacujúci. Veľmi sa mi páči podanie, páči sa mi, že to má systém - hlavu a pätu. Veľmi sa mi páči, že sú informácie komplexné.
Ivana V.
Líbí se mi souvislosti a způsob, jakým je vše v kurzu jasně a srozumitelně podané, že i opravdový laik se může zorientovat a získat dobré základy TČM.
Ivana J.
Tradiční čínska medicína mě vždy fascinovala, ale zdála se mi tak nějak složitá. V podání Marie Helen jsou veškeré informace podány s takovou lehkostí, jsou jednoduše pochopitelné a člověk má chuť se hned do toho pustit.
Veronika K.
Maruška je expertka na toto téma, všechno vysvětluje opravdu srozumitelně i pro začátečníky v TČM. Dozvěděla jsem se nejen důvod, proč mám některé zdravotní potíže, ale hlavně spoustu tipů, jak si můžu sama jednoduše pomoci.
Jitka H.
Tak tím největším a nejlepším je to, že mi kurzy naučily poslouchat své tělo a být v souladu s přirodou. Dozvídám se o nerovnováze ve svém těle, ve svých orgánech a zároveň dostávám rady, na co se zaměřit. Do kurzu jsem se přihlásila proto, že mám dlouholetý problém se zácpou. No a myslím, že jsem našla i odpověď. Videa pomáhají léčit.
Jarka V.
Základní kurz tradiční čínské medicíny mohu vřele doporučit jako základní studijní materiál nezbytný pro každého, který chce podpořit a upevnit svoje zdraví přirozenou cestou. Za mě naprosto skvělý kurz pro základní orientaci v problematice TČM a odrazový můstek pro případné další hlubší studium TČM v podrobnějším kurzu.
Zdeňka K.
Velice mě překvapilo, jak krásně umí Maruška vše vysvětlit tak, abych to pochopila i já, úplný anatfabet co se týká tradiční čínské medicíny. Opravdu mě potěšilo, jak informace do sebe krásně zapadají jako dílky do puzzle a i to že jsem schopná to díky Maruščinu vysvětlení vidět.
Jarka H.
Moc mě překvapilo množství informací. Jsou velmi si srozumitelně vysvětleny, že tomu rozumím i já, člověk který teprve přičichává k TČM. Zažila jsem mnoho AHA momentů. Maruška je úžasná - vysvětluje vše s takovou lehkostí. Děkuji za otevření očí.
Lenka S.

Co získáš a kolik kurz stojí?

Kurz s videoprůvodci pro všechna roční období obsahuje:

 • Sedm hodin videí s konkrétními návody a tipy pro Tvé zdraví
  Čekají Tě jednoduché a přitom fungující tipy pro podporu zdraví.
 • 64 audio souborů mp3 ke stažení
  Vezmi si mě s sebou na cesty. Stáhni si mp3 - obsah kurzu Ti už zůstane navždy.
 • Pět e-booků o aromaterapii pro podporu zdraví i emocí
  Aromaterapeutické oleje, které jsou jako dělané pro podporu každého ročního období.
 • Prostor pro dotazy
  Něco nejasného? Opověď na nejčastější dotazy se objeví ve členské sekci.

Kurz běžně stojí 3200.

Zaváděcí cena = 40% sleva

Získej přístup k celému obsahu za pouhých 1950 Kč.

CELÝ KURZ: 5+1 videoprůvodců
7
hodin videí, 5 e-booků, 64 mp3 ke stažení

Přístup k videím 1 rok, audio a e-booky navždy

Chci jen 1 průvodce
1,5
hodiny videí, 1 e-book, 12 mp3 ke stažení

Přístup k videím 6 měsíců, audio a e-booky navždy

Jaká témata vyřešíš ve videoprůvodcích?

Celý kurz Tě provede všemi obdobími roku. Pokud potřebuješ řešit jen aktuální potíže, sáhni po videoprůvodci, který má odpověď:

Jaro - témata:
PMS
Únava
Ekzémy
Alergie
Bolesti hlavy
Trávicí potíže
Zvýšený cholesterol
Bolestivá menstruace

Léto - témata:
Otoky
Celulitida
Nespavost
Křečové žíly
Kornatění cév
Mdloby z vedra
Zadržování vody
Pocit těžkého těla

Podzim - témata:
Kašel
Zácpa
Katary
Chrapot
Nachlazení
Slabé plíce
Nízká imunita
Spontánní pocení

Zima - témata:
Revma
Prostata
Zimomřivost
Prochladnutí
Močové kameny
Choroby ledvin
Gynekologické záněty
Záněty močového měchýře

Babí léto - témata:
Průjmy
Zahlenění
Nachlazení
Záněty mandlí
Chutě na sladké
Nafouklé břicho
Pocit těžkých nohou
Křeče, koliky v břiše

Kdo Tě bude kurzem provázet?

Jmenuji se Marie a Tradiční čínská medicína mi už přes 20 let pomáhá být zdravá, plná elánu i energie (kterou bych někdy mohla rozdávat :-)).

Mám více než 10leté zkušenosti v celostním přístupu ke zdraví. Jsem terapeutka Tradiční čínské medicíny, Makrobiotiky/stravování podle teorie 5 elementů, Reflexologie, Japonské a Thajské masáže. A mou vášní jsou bylinky i aromaterapie.

Učím ženy, jak rychleji dosahovat pevnějšího zdraví. Ukazuji jim, jak jednoduše se dá změnit strava, jaké bylinky použít i kde mají co zmáčknout a namasírovat, aby zvýšily samouzdravovací schopnosti těla.

Učím ženy, co dělat, když jsou unavené, nafukuje se jim břicho nebo to zdravotně "není úplně ono".

Mými online kurzy už prošlo více než 70 000 českých a slovenských žen.

Pojď se zorientovat v tom, co tělo potřebuje

Jak detoxikovat tělo, rozproudit lymfu, pomoct těžkému trávení, ulevit při kašli, podpořit imunitu, doplnit energii, aby ses jednou pro vždy zbavila únavy...